Başa Dön

Devasa Bilişim

Dynamic Project & Technological Solutions

Neler Yapıyoruz?

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal kimlik çalışmalarımız ile kendinizi temsil etme biçimlerinizin tanınmasını sağlayabilir ve kurumsal kimlik sürecimizde şirketinizin nasıl algılanacağına yön veren aktivitelerinizi düzenleyebiliriz.

Yaratıcı Tasarımlar

Hem prestijiniz hem de kazancınızla ilgili isteklerinize giden yol reklamdan geçer. Günümüz dünyasında farklı ve yaratıcı bir reklam ile gözleri üzerinize çevirmek mümkündür. Biz ve çalışanlarımız da bunun için size sunacağımız yaratıcı ve kişiye özel tasarımlarımızla tüm dikkatleri üzerinize çekmeyi düşünüyoruz.

Web Tasarımı

İnternet kullanımını neredeyse bilmeyen kalmadı. Öyle ki hiç az sayılmayacak kadar insanın çokca vakit harcadığı yer haline geldi. İnternet üzerinden herşeye ulaşabildikleri gibi, yeni fikirler oluşturmak adına da bir basamak olarak kullanılmaya başlandı. Sunulan web tasarımı hizmetimizle sizinde bu renkli ortamda bir şubeniz olabilir ve tahmin edemediğiniz sayıda insanla, oluşturulan bu şubede buluşma imkanı bulup, onları müşteri haline getirebilirsiniz. Şirketinizin ya da yaptığınız işin tarzını insanlara bu yolla tanıtma imkanı bulabilirsiniz.

Logo Tasarımı

Logo firmanızın akılda kalıcılığını kolaylaştıran bir araçtır. Firmanızın bir imajı, bir sembolüdür. Logo tasarımı hizmetimizle, size firmanızın anlamını taşıyacak, yapısını bozmayacak ve güzel bir görünüşe sahip olacak. Logolar tasarlayarak akılda kalıcılığınıza yardımcı olabiliriz.

Proje Geliştirme

Çalıştığımız sektörün, siz müşterilerimize ve bize daha faydalı işler, sonuçlar kazandırması için, yeni projelere her zaman ihtiyacımız vardır. En büyük avantajımız ise yeni projelerde hayal gücüne ve değişimlere hep yer olması. Proje geliştirme hizmetimizle yerinde saymaya son verip, ulaşılması ideale, uzlaşılması mutabakata çeviren bir şirket olmanızı sağlamaktır.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu hizmetimizle web sayfanızı ve bilgilerinizi arama motorları tarafından daha kolay bulunup, internetteki arama sonuçlarında üst sayfalarda görüp kolayca ulaşır hale gelmesini sağlıyoruz.

Reklam Danışmanlık

Reklam danışmanlığı hizmetimiz ile firmanızın pazardaki ilerleyişinde hız kazanmasına yardımcı olabiliriz. Firmanız ile ilgili hayallerinize sizi ancak reklam ulaştırır. Bizde genç ve dinamik departmanımızla, isteğiniz doğrultusunda reklam danışmanlığınızı üstlenebiliriz.