Başa Dön

Devasa Bilişim

Dynamic Project & Technological Solutions

Biz Kimiz?

Devasa Bilişim Logo

Biz, en verimli çağlarında enerjisini, ilgisini teknolojiye ve teknolojinin kapsadığı her alana odaklamış, bu konulara heyecanını, zekasını ve hayal gücünü katmış, hem kendi olanaklarıyla, hem değerli ve çok kaliteli kaynaklarla, hem de bitmek bilmez merak ve öğrenme azmi ile kendini geliştirmiş bir grubuz.

Her yükseldiği evreden sonra, dönüp ardına bir kez daha bakan, eskisinde ki normallikten sıyrılabilmek adına, yenilerini hemen giyinmeyip, önce eskilerini onaran, kısacası bir sonraki adımını daha sağlam basan bir prensiple geliştirdiğimiz, bilgi ve farklarımızı müşterilerimizle paylaşmak için hizmetteyiz.

Web tasarımı, ücretli/ücretsiz teknik destek, kurumsal kimlik, matbaa işleri(kartvizit, broşür, takvim vs...) gibi hizmetlerimizle; güncel, yaratıcı ve kaliteli işler sunmaktayız.

Amacımız; bilginin, merak edilenin, istenilenin, çok hızlı ve kolayca elde edilebildiği bu bilişim çağında, ismimizi, ismimize yaraşır şekilde "Devasa" boyutlara taşıyıp, hem kendimize hem de referanslarımıza yarar sağlamaktır.

Eğer yapılan işlerde bir paylaşım gerçekleşmiş ise artık yalnız büyüyemezsiniz, büyürken beraberinizde paylaşımlarda bulunduğunuz işler ve kişiler de yer alır. Biz bu sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Kapasitemiz dâhilinde düşünebiliyor ve söylüyoruz. Aşikâr ki biz; "Devasa" bir geleceğe yürüyoruz!